Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici
Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici

Súťaže

Leto s TANKERom

Kupuj energetické tovary Red Bull a hraj o skvelé ceny počas celého  leta 2023

  • Hraj až o 30 pobytov v Hoteli Hviezdoslav**** pod Tatrami, pitný režim na celý rok alebo o ďalších 34 vecných cien z merchu Red Bull.
  • Žrebujeme až trikrát počas leta: 1.8., 4.9. a 1.10.2023
  • Stačí ak kúpiš aspoň jeden Redbull a natankuješ 10l PHM a si v hre.
  • Súťaž trvá do 30.9.2023
  • Pre kompletné znenie pravidiel klikni na button nižšie 
 
 
 

Ste súťaživé typy? Ak pravidelne sledujete naše akcie a súťaže, nazbierajte odvahu a zapojte sa tiež! Možno šťastena žmurkne práve na vás a my vás potešíme milým darčekom od našich partnerov, ako sú obľúbené značky Cola-Cola, Redbull, Kofola a i. Súťaže nebudú prebiehať len na čerpacích staniciach Tanker, preto pozorne sledujte aj sociálne siete FacebookInstagram, kde sa usilujeme byť v úzkom kontakte s vami deň čo deň.

Tankovať či nakupovať motoristický sortiment nepotrebujete každý deň, ale dobre vieme, že vás to denne zláka na pár minút na Facebook. A tam na vás čakáme my s aktuálnymi novinkami, akciami a súťažami, ktoré vám spríjemnia deň a to najmä keď vás budeme kontaktovať telefonicky, že sa na vás usmialo šťastie a ste jedným z výhercov. Prajeme vám veľa šťastných kilometrov na cestách a šťastie v našich súťažiach. A nezúfajte, ak nevyhráte dnes, aspoň u nás výhodne natankujete, a to je tiež výhra.