Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici
Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici

BISTRO Čaradice

Miesto plné chutí

Čerpaciu stanicu v Čaradiciach, ktorú sme otvorili v roku 2022 na diaľnici R1, sme posunuli na vyšší level. Okrem tankovania a shopu so širokým výberom všetkého, čo potrebujete na ceste, sme pridali bistro a motel. Nájdete tu širokú ponuku skvelého jedla, domácej kuchyne a nápojov. V areáli nájdete krytú terasu aj veľké detské ihrisko.

Čerstvé suroviny a domáce jedlo celý deň

V bistre si vyberie si každý a počas celého dňa. V ponuke máme poriadne raňajky, chutné obedové menu, ale aj večere. Okrem stáleho a denného menu nájdete aj špeciálne sezónne menu, ktoré pripravuje naša ambasádorka a víťazka Master Chef Slovensko Michaela Králiková.

BISTRO Čaradice nájdete na R1

Získate zľavu na menu

Získajte zľavu na obedové menu. Stačí ak u nás na čerpacej stanici TANKER v Čaradiciach natankujete:

za 20 l – získate zľavu 1 € na obedové menu

za 40 l – získate zľavu 2 € na obedové menu.

Pri pokladni získate kupón na zľavu, ktorý môžete v našom BISTRE využiť. 

Oddych po náročnej ceste

V komplexe Čaradice natankujete aj energiu do nového dňa. V moteli vás čaká moderné ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa, kvalitné matrace, klimatizácia, televízor a pripojenie na internet. Recepcia vám je k dispozícii nonstop a raňajky pre vás pripravíme už od siedmej ráno. Či už ste na ceste domov, za prácou, či dobrodružstvom, v našom komplexe nájdete všetko, čo na ceste potrebujete.

Čerstvé suroviny a kvalitné jedlo

Chuť jedla ako doma

Čisté prostredie a súkromie

Krásny areál s krytou terasou