Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici
Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici

Costa Coffee

Hľadáte vzpruhu v podobe obľúbeného kofeínového nápoja? Exkluzívne iba na čerpacích staniciach Tanker si vychutnáte jedinečnú kávu britskej chuti Costa Coffee s viac ako 45-ročnou históriou. Značka patrí aktuálne k celosvetovo najrýchlejšie rastúcej sieti kaviarní. Jej generálnym riaditeľom je Jill McDonald. Ak sa vám pri jeho mene začali zbiehať slinky, určite vás nesklame ani Costa Coffee. Má krémovú, jemnú sladkastú chuť, bohatú penu a vôňu, ktorá vás postaví na nohy aj po náročnej jazde. Zaiste nájdete druh kávy, ktorý presne sadne vášmu maškrtnému jazýčku. Costa Coffee, to sú starostlivo vybrané a spracované zrná, ale aj zmysel pre zodpovednosť voči spoločnosti, či ide o podporu nadácií, alebo zodpovednosť za farmárske komunity.

Uvedomujeme si, že pre udržatelnosť podnikania s kávou je potrebné investovať do udržateľnosti celého procesu pestovania, výroby aj distribúcie kávy. Musíme zaistiť, aby naša káva bola pestovaná spôsobmi, ktoré podporujú ochranu životného prostredia a prinášajú pestovateľom bohatú úrodu. 

Vďaka spolupráci so zástupcami farmárov, podnikateľov i spotrebiteľov buduje Rainforest Alliance združenie, ktoré zlepšuje životné podmienky a dáva silu hlasu pestovateľov kávy, chráni biodiverzitu a pomáha zmieňovať, alebo sa prispôsobiť dopadom klimatických zmien. Táto káva sa vám skrátka dostane pod kožu. Vychutnajte si ju na našich čerpacích staniciach Tanker