Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici
Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici

Kupóny

Aktuálne kupóny, ktoré viete využiť na čerpacích staniciach Tanker.

Šiška zadarmo

Kupón je možné využiť na nákup jedného tovaru. Pre uplatnenie zľavy je potrebné stiahnuť tento kupón a predložiť ho obsluhe na ČS v elektronickej alebo vytlačenej forme.

STIAHNI ZĽAVOVÝ KUPÓN TU
Platí do: 07.08.2022

Kto by nemiloval e-kupóny? Sledujte stránky čerpacej stanice Tanker a neprehliadnite sekciu s kupónmi. Možno medzi nimi objavíte taký, ktorý vás zaujme. 

Kupóny sa dajú použiť len na nákup jedného tovaru. Či si zvolíte motoristický sortiment, natankujete niektorú z prémiových pohonných hmôt, ktoré máme v ponuke, alebo využijete služby autoumyvárne, čaká vás za to odmena. Jednoducho si aktuálne kupóny stiahnite do telefónu alebo si ich doma vytlačte a ukážte ich obsluhujúcemu personálu na čerpacej stanici pri platbe za tovar alebo službu. Každý kupón má svoju platnosť, preto pozorne sledujte časové ohraničenie akcie a mesto, v ktorom sa dá kupón použiť. Radi robíme našim zákazníkom radosť a e-kupóny sú skvelou príležitosťou, aby sme sa s vami na čerpacích staniciach mohli vídať častejšie, pretože budete mať dobrú motiváciu navštíviť nás.