Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici
Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici

Prečo veriť modernej umývacej linke v sieti Tanker?

Jedni na ne nedajú dopustiť, iní ich zavrhujú. Tiež sa bojíte nechať si umyť auto v autoumyvárni? Moderné umývacie linky umyjú auto rýchlo, kvalitne a bezpečne. Zverte svoje auto do našich rúk.

Samoobslužné linky na umývanie áut

Nemáte priestor si doma poumývať vlastné či služobné auto? Nielen v paneláku, aj v rodinnom dome môže byť problém si auto vyleštiť, zvlášť ak si nechceme zničiť precízne upravený dvor či zašpiniť zámockú dlažbu. Vtedy sú služby autoumyvární na nezaplatenie. Vo vzduchu ale visí otázka – umyť si auto vlastnoručne alebo to prenechať špeciálnej technike? Koľkí z nás už počuli príhody svojich známych, ako im umývacia linka poškodila lak na aute? Vezmete to teda do vlastných rúk a auto si v umyvárni umyjete sami. Samozrejme, s využitím pomôcok a autokozmetiky, ktoré má k dispozícii daná autoumyváreň. Má to svoje plusy aj mínusy. Vidíte, kde je auto najšpinavšie, a danému miestu venujete špeciálnu pozornosť. K celému procesu pristupujete s nehou, lebo si svoje auto vážite a nechcete ho poškodiť. No zatiaľ čo si svoje autíčko parádite, za vami sa tvorí rad a každý vás pri tom pozoruje, možno v hlave aj hodnotí. Hups, trochu ste sa ošpliechali… V topánke vám stojí voda, oblečenie mokré. Umývať si auto na samoobslužnej linke je dobrý nápad, len ak sa nikam neponáhľate a nemáte na sebe formálne oblečenie.

Moderné umývacie linky auto nepoškriabu

Pokiaľ preferujete rýchle a komfortné umývanie vozidla, spoľahnite sa na moderné umývacie linky. Hoci nič nerozmazná vaše auto viac ako umytie vlastnými rukami, v dobe, keď sú technológie na takej vysokej úrovni, sa už nemusíte báť nechať si ho umyť strojom v umyvárni. Pravda je taká, že staršie, niekoľkoročné umývacie linky, ktoré na umývanie áut využívajú polyuretánové kefy, môžu lak na vašom aute skutočne poškodiť už po prvom umytí. Ešte stále ich na umývacích linkách nájdete. Ak si ale pôjdete dať umyť auto vy, hľadajte umývaciu linku, ktorá využíva moderné penové kefy, pretože sa k laku auta správajú šetrne. Materiál tlmí nárazy a tiež umožňuje naniesť vosk na karosériu auta v rovnomernej vrstve. Pozrite si, aké programy poskytuje umývacia linka a či vyhovujú vašim požiadavkám na umytie auta, a už len stlačiť správny gombík. Kým si vaše auto bude užívať wellness služby, vy si môžete na čerpacej stanici Tanker dopriať rýchle občerstvenie alebo šálku Costa Coffee.

Za kvalitným umytím auta sa jednoznačne oplatí aj vycestovať, hoci i do druhého mesta. Penové kefy majú hladký povrch bez pórov, teda sa na ňom neuchytávajú drobné čiastočky ako prach či kamienky. Zvládnu aj 50-tisíc umytí a, samozrejme, pravidelne sa čistia. Ak by ste si na takejto umývacej linke nechali umyť auto raz za mesiac a necháte si auto aj navoskovať, ďalšie a ďalšie umytia pôjdu oveľa ľahšie, pretože vosk skutočne chráni lak auta (v zimnom období, vzhľadom na solenie ciest, je priam nevyhnutné používať vosk pri umývaní auta), a navyše ho krásne vyleští a vyplní drobné ryhy na karosérii. Moderné umývacie linky, na rozdiel od ručného umytia auta wapkou, auto aj vysušia, teda na ňom neostanú nevzhľadné šmuhy po zaschnutej stekajúcej vode.

Či si necháte auto umyť v osobnej autoumyvárni, alebo zvolíte tunelovú automyváreň, v sieti čerpacích staníc Tanker sa môžete spoľahnúť na kvalitné služby a moderné technológie, ktoré vás a vaše vozidlá rozmaznajú. Aktuálne máme radosť z tunelovej autoumyvárne v Podunajských Biskupiciach. Využite možnosť predumytia automobilu aktívnou penou a vysokým tlakom, odmuškovač a moderné penové kefy a vosk pre perfektné očistenie a naleštenie karosérie vozidla.