Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici
Najlepšie tankovanie v meste a na diaľnici

Jedinečný komplex v Čaradiciach na diaľnici R1

Čerpacie stanice už dávno neslúžia len na natankovanie paliva, kúpu motoristického sortimentu či dofúkanie pneumatík. Čo hovoria aktuálne trendy? Na čo všetko sa v roku 2022 môžete spoľahnúť, aby bolo vaše cestovanie a dopĺňanie paliva ešte komfortnejšie?

Natankujete kvalitné palivo v zľave

Cesta diaľnicou R1 medzi Nitrou a Zvolenom môže prebiehať hladko, ale aj nemusí. Možno natrafíte na pár nezodpovedných šoférov, ostanete stáť v kolóne alebo vás zdrží dopravná nehoda. A je tu aj iný scenár – zabliká vám kontrolka paliva. Čerpacie stanice na diaľnici vždy potešia. Viete si predstaviť, že by vám to jednoducho „zdochlo“ a museli by vás odtiahnuť? Ak sa chcete týmto trápnym situáciám vyhnúť, vždy je lepšie navštíviť čerpaciu stanicu na diaľnici aj preventívne. Sieť čerpacích staníc Tanker vám garantuje ponuku prémiového paliva za skvelé ceny, a navyše možnosť zbierať za každé tankovanie body na vernostnú kartu. Za každý liter natankovaného paliva získate jeden bod, ktorý sa rovná zľave jeden cent na produkty z aktuálnej ponuky, s výnimkou tlače, cigariet, diaľničných známok a pohonných hmôt. Prémiová čerpacia stanica vám garantuje extra služby. Nechajte sa obslúžiť, natankovať, nabiť si elektromobil zatiaľ čo vy odbehnete na rýchle občerstvenie alebo si vybavíte ubytovanie priamo na diaľnici.

Oddýchnete si od ruchu na cestách v tichom prostredí

Čo ešte čakať od prémiovej čerpacej stanice? Nie je to len o doplnení paliva, umytí auta pred služobnou cestou, dovolenkou alebo rodinnou oslavou… Aj samotní šoféri potrebujú „dotankovať“ sily. Dá sa však načerpať novú energiu uprostred čulého ruchu diaľnice? V komplexe Čaradice je to možné. Zaparkujete priamo nad bistrom, či ste veľkí, alebo malí. Zmestia sa sem osobné autá, autobusy aj kamióny. Či máte chuť na niečo malé, raňajky, koláč alebo kávu, alebo vás to zláka na obed či večeru, v Bistre Čaradice bude obslúžení rýchlo a pokrm na tanieri bude priam rozprávať. Očarí vás jeho vôňa aj vzhľad, pretože je pripravený s láskou a tradičným spôsobom, akoby ho pripravovala vaša mamka či babička. Využitie čerstvých surovín, domácich omáčok bez éčok, vlastných receptov dáva Bistru Čaradice pri čerpacej stanici Tanker body navyše. Pred sebou máte tanier s kvalitným jedlom a vychutnáte si ho v tichom prostredí uprostred zelene, kde vás nikto nesúri. Máte presne toľko času, koľko si ho pre seba vyčleníte. Cestujete s malými deťmi? Prémiová čerpacia stanica sa dokáže postarať aj o ich blaho, nielen ponukou detských jedál, upraveného množstva pokrmu na porciu, ale takisto hračkou ako darček alebo zábavnou zónou s ihriskom, trampolínou či kolobežkami.

Bistro Čaradice má v ponuke aj moderné ubytovanie v 2- a 3-lôžkových izbách vybavených klimatizáciou, TV a wi-fi. Možno ste sa ani neplánovali na diaľnici príliš držať, no útulné prostredie s osobitou atmosférou vás zláka natoľko, že sa rozhodnete prespať tu a pokračovať v ceste až na druhý deň. Dali ste si za cieľ lepšie spoznať daný región? Práve ubytovanie v Čaradiciach sa môže stať východiskovým bodom pre každý váš výlet. Kvalitne sa vyspíte, máte k dispozícii domácu stravu a bezplatné parkovisko pre vaše auto. Toto sú služby, ktoré dnes nájdete len na prémiovej čerpacej stanici. Teda aj u nás.